XKAPAT
MENU
(+90) 507 129 09 84 - 85
Her gün : Saat: 09:00 - 24:00

Soru & Cevap

ÜRÜNLERİN İZİNLERİ MEVCUTMU?

ANATOLIAN INTERNATIONAL NETWORK ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI SAĞLIK VE TARIM BAKANLIĞI DAHİL GEREKLİ TÜM YASAL İZİNLERİ ALMIŞ OLUP, ULUSLAR ARASI FDA, FQC, GMP DAHİL OLMAK ÜZERE HELAL SERTİFİKALARINA SAHİPTİR.  AYRICA TÜM ÜRÜNLERİN LABORATUVAR ANALİZ RAPORLARI ALINMIŞTIR. 


ÜRÜNLERİNİZDE KATKI MADDELERİ VARMI?


ANATOLIAN INTERNATIONAL ÜRÜNLERİMİZDE KATKI, DOLGU MADDESİ DAHİL HİÇ BİR ŞEKİLDE KULLANILMAMAKTADIR.

%100 DOĞALDIR.


ÜRÜNLERİNİZ NEDEN ECZANELERDE SATILMIYOR?

ÜRÜNLERİMİZ ANATOLIAN INTERNATIONAL ŞİRKETİ TİCARİ OLARAK BENİMSEMİŞ OLDUĞU NETWORK  KANALI ÜZERİNDEN ÇALIŞMA KARARI ALMIŞTIR. 

ECZANELER SİSTEMİMİZE  KURUMSAL ÜYE OLUP İSTEDİKLERİNDE ÜRÜNLERİMİZİ SATABİLMEKTEDİR. 


ÜRÜNLERİNİZİN YAN ETKİSİ VARMI?

ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR VE %100 DOĞAL GIDA TAKVİYELERİDİR. 


ANATOLIAN INTERNATIONAL ÜRÜNLERİMİZ GMP VE FQC CERTIFICATION, ISO VE OHSAS CERTIFICATION SİSTEMLERİ İLE BİR BÜTÜN HALİNDE LABORATUVAR ANALİZLERİ İLE BİRLİKTE HER TÜRLÜ HİJYENİK VE GIDA GÜVENLİĞİ PROSESLERİNDEN GEÇEREK TOPRAKTAN BAŞLAYARAK ÜRÜN HALİNE GELENE KADAR TÜM ANALİZLERİ YAPILARAK ÜRETİM AŞAMASINA GELMEKTEDİR. YAN ETKİSİ BULUNMAMAKTADIR.


SİSTEMİNİZDEN İNDİRİMLİ ÜRÜN ALABİLİRMİYİM?


ANATOLIAN INTERNATIONAL SİSTEMİNDE İNDİRİMLİ ÜRÜN ALABİLİRSİNİZ. 4 FARKLI ÜYELİK SEVİYESİNDEN BİRİSİNİ SEÇEREK MAKSİMUM %30 A KADAR İNDİRİMLİ ÜRÜN ALABİLİR VE ŞİRKETİMİZİN KAZANÇ SİSTEMİNEDE ÜYE OLMUŞ OLURSUNUZ.


ŞİRKETİMİZE ÜYE OLDUĞUNUZDA AYNI ZAMANDA 4 ÜLKEDE REFERANSINIZ İLE SİSTEME ÜYE OLAN VE ÜRÜN KULLANAN ÜYELERİNİZDEN AYNI ZAMANDA GELİR ELDE ETMEYE BAŞLARSINIZ.


ÜYE OLMAK İSTEMİYORUM AMA ÜRÜN KULLANMAK İSTİYORUM NASIL ALABİLİRİM?


Bizimle +90 507 129 09 84 - 85  internet sitemiz üzerinden iletişime geçerek MÜŞTERİ OLARAK ÜRÜN ALABİLİRSİNİZ.


AŞAĞIDAKİ LİNKTEN MÜŞTERİ KAYDI OLUŞTURUP İSTEDİĞİNİZ MİKTARDA ÜRÜN SİPARİŞİ VEREBİLİRSİNİZ. 


https://www.anatolianlife.com


NEDEN NİÇİN ANATOLIAN TÜRKİYE İLE ÇALIŞMALIYIM? - 1 -

NEDEN SİZİNLE ÇALIŞALIM?


2018 YILININ OCAK AYINDAN İTİBAREN ANATOLIAN INTERNATIONAL ŞİRKETİNİN SPONSORLARI OLARAK ALİ & YASEMİN MEYDAN OLARAK ÇALIŞMAKTAYIZ. SAHADA AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIZ. ÜRÜN, ALMIŞ OLDUĞMUZ SONUÇLAR VE KAZANÇ SİSTEMİ KONUSUNDA PROFESYONEL Ali MEYDAN ve Yasemin MEYDAN AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTAYIZ.


İNTERNET UYGULAMALARI, İNTERNET İÇERİK ÜRETİCİ, DIJITAL SUNUM ORTAMLARINI KULLANARAK İNTERAKTİF TOPLANTILAR KULLANARAK EKİPLERİMİZİN GÖRÜŞMELERİNİ BİREBİR YAPMAKTAYIZ.  


TÜRKİYE DAHİL 4 ÜLKEDE EKİP ÜYELERİMİZ MEVCUT VE BU EKİP ÜYELERİMİZLE ÇAPRAZ ÇALIŞMA YAPARAK ÜYE GÖRÜŞMELERİNİZİ BİREBİR YÖNLENDİRME YAPARAK ÇALIŞMALARINIZI HIZLANDIRIYORUZ. 


ANATOLIAN TÜRKİYE OLARAK ÇALIŞMALARINIZ NELERDİR? - 2 -


ANATOLIAN INTERNATIONAL ŞİRKETİMİZİN İL, İLÇE İŞ SUNUMLARI VE EĞİTİM KAMPLARI DÜZENLEYEREK ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM ETTİRMEKTEYİZ. 


ŞİRKETİMİZİN VERMİŞ OLDUĞU KALİFİKASYONLAR HARİCİNDE EKİP ÜYELERİNİZİN ÇALIŞMASINI HIZLANDIRMAK VE TEŞVİK ETMEK İÇİN ANATOLIAN TÜRKİYE OLARAKTA PROMOSYONLAR TERTİP ETMEKTEYİZ. 


ÜYE OLDUĞUNUZDA  WHATSAPP GRUBUZA DAHİL OLACAKSINIZ. HER TÜRLÜ SORULARINIZI SORUP CEVAPLARINIZI ANLIK ALABİLECEĞİNİZ ÜYE GRUBUMUZDAN ANLIK DESTEK ALABİLECEKSİNİZ. 


EKİP ÜYELERİMİZE İNTERNET ORTAMINDA PAYLAŞIMLAR YAPABİLMESİ KİŞİYE ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ MEDYA DOSYALARINI PAYLAŞIYORUZ. 


İL ORGANİZASYONLARI, KAHVALTI PROGRAMLARI, İŞ VE FIRSAT SUNUMLARINI TERTİPLİYORUZ. 


...VE EN ÖNEMLİSİ 4 YILLIK ÜRÜN, ÜRÜN SONUÇLARI VE SAHA DENEYİMLERİMİZİ AKTARIYORUZ. 


Whatsapp Destek

Müşteri temsilcimiz sizi bekliyor.

whatsapp-logo
whatsapp-logo