XKAPAT
MENU
(+90) 507 129 09 84 - 85
Her gün : Saat: 09:00 - 24:00

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü,

Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse. Anatoian Life Telefon Numaralarımızdan müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@anatolianlife.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.


Ücret İade Süreci :
İade ürününüz Anatolian Life  yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, açılmamış, kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• Gıda, giyim, iç giyim, ve kozmetik ürünlerinde hijyen dolayısıyla değiştirme yapılmamaktadır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi : Şirket Adresimizdir.
Açık Adres : World Leon Bilişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Doğancı Mah. 2301 Sk No 6 / 1 Merkez / Isparta Telefon +90 507 129 09 84 - 85

Whatsapp Destek

Müşteri temsilcimiz sizi bekliyor.

whatsapp-logo
whatsapp-logo